ŠVEICARIŠKA LABORATORIJA

Daugelis kosmetikos gamintojų neturi savo laboratorijų. Daugiau nei 90% rinkoje esančių kosmetikos  produktų gamina trečiųjų šalių laboratorijos, todėl daugelio priemonių receptūros yra visiškai vienodos, skiriasi tik pakuote ar pavadinimu.  CHOLLEY produktai yra ypatingi ir unikalūs, nes mes nuosavose laboratorijose Locarno mieste, Tičine, vykdome nepriklausomus tyrimus, kuriame receptūras iššskirtinai tik CHOLLEY. Mes atsisakome bet kokio trečiųjų šalių darbo. Pagal išskirtines formules bei receptūras, pritaikydami ilgametę patirtį patys gaminame aukštos kokybės kosmetikos priemones ir dedame pastangas, kad CHOLLEY prekės ženklas būtų žinomas visame pasaulyje.

 

 
 

 

CHOLLEY laboratorijų istorija prasidėjo nuo šveicarų farmakologo, mokslininko dr. Masset de Vallefort, kuris gimė 1915 m. Šveicarijoje, studijavo farmakologiją Ženevos universitete ir 1944 m. įgijo daktaro laipsnį. Daktaras visą savo profesinės karjeros laikotarpį tyrinėjo vitaminų, augalų terapinę ir kosmetinę naudą. Jis sukūrė ir patobulino veikliųjų medžiagų išgavimo iš augalų metodus. Prestižinės Šveicarijos farmacijos firmos – Hoffmann – La Roche ir Sandoz panaudojo mokslininko žinias ir patirtį savo kosmetikos priemonių gamyboje.

Dr. Masset de Vallefort laikomas fitokosmetikos pradininku Europoje, 1972 metais Locarno mieste, Šveicarijoje jis įkūrė savo laboratorijas,kurios buvo pavadintos „Laboratoire Dr. Dr. Masset de Vallefort“,  ir pirmasis sukūrė „BIO-Phyto Professional“ produktų linijas. 1990 metais jo laboratorijas įsigijo CHOLLEY SA, kuri iki šios dienos gamina profesionalią CHOLLEY fitokosmetiką veidui ir kūnui.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasPeržiūrėti kolekcijas